HOT| Clan - The Hottest HC Clan

Enjoy our Forum! Everyone is welcome!

Ogłoszenie

Witamy wszystkich, jak wiecie Klan HOT| aktualnie rekrutuje, a wiec macie prawo złożyć podania. Podania będą rozpatrzone przez nie wiecej niż 4 dni. Aby być członkiem HOT| musisz być aktywny, a co za tym idzie musisz być miły i pomocny dla innych graczy korzystajacych nie tylko z naszego serweru! Gametracker serwera: http://www.gametracker.com/search/cod4/3000/?query=HOT%7C. Dziękujemy za uwagę! Dołącz do naszego forum! Dołącz do naszego klanu! Dołącz do naszego serwera!

#1 2011-11-20 11:47:09

keicam

Private First Class

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 2
Punktów :   

Podanie keicam

Nazwa w grze: KMaciek
Wiek: 15
Lata w COD: 3,5 bodajże
X-fire:  keicam69
Poprzednie klany: żadnych
Ulubiona broń: M4 Carabine, M40A3
Dlaczego chcesz do nas dołączyć?: kolega zaproponował, ponoć dobrzy jesteście i fajnie sie gra
Coś o sobie: lubie coda, nie wiem czy jestem dobry, na knife'y jest nawet, a nawet dobry
Jesteś lepszy na...: Promod / HC
Ulubiona mapa: Crossfire, Creek, Overgrown
Ile godzin spędzasz na grze w tygodniu?(nie musi być dokładnie): gbyby wziąć pod uwage nauczycieli i rodziców to mniej więcej 10-15h
Czy dostałeś zaproszenie?: Tak, od Just'a
Screen (link):
Czy bedziesz płacił na utrzymanie serweru?(to pytanie nie ma wpływu na podanie):
Jak coś będę miał, to dam


Requiescat in pace

Offline

 

#2 2011-11-20 16:20:17

TheWolf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: Podanie keicam

Nigdy cię nie widziałem. Przenigdy. Wstrzymuję głos. Ale xf dodam.


http://img844.imageshack.us/img844/91/thewolf.png

Offline

 

#3 2011-11-21 20:04:02

 Just4Fun

Administrator

Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 64
Punktów :   
WWW

Re: Podanie keicam

yOoo Maciek,

Nie rozpisujac się - znam Cie trzeci rok : > mianowicie chodze z toba do klasy, widze przekonał cie nasz klan. Drogi Maćku... pamietaj, iż gra z nami, spary, 4fun'y, a nawet zwykła gra na pubach to nie gra na noze! - na noze mozemy sobie grac w naszym gronie dla zabawy, tak samo jest z innym rzeczami.. Lubisz mapy na których ogolnie nie grywam - mam na mysli Creek i overgrown - moze to dla tego ze grywam na Promodzie : >.. Crossfire? - popieram ! ... Widziałem twoje Skilla, jesteś dobry, ale musiałbyś jeszcze poćwiczyć, poprobowac inne bronie, ja ci doradze, tak samo inni z klanu którzy graja dość długo! - podobnie do ciebie! : >

Popieram! - dostał ode mnie zaproszenie! - nie czepiać sie!

Jesteś lepszy na HC, a pytanie do ciebie czy grałeś może na jakimś Promodzie - mam na mysli puba : > - bo o mixach to tylko mialem z nG mixa ; > - z ludzmi z CHP - ale ty nie znasz wiec spox ..

Moje zdanie brzmi TAK, jedyne co moge powiedzieć witaj w klanie!

GreetZ,
Just4Fun

Powodzenia

PS: ostatnie zdanie nie oznacza ze jestes w klanie!
PS2: zgadamy sie i razem pogramy na Promodzie kiedys zrobimy screena : > pokazemy twojego skilla, a po pierwsze rozwalisz Wolfa i Bialego

1/4 of Admin votes

Ostatnio edytowany przez Just4Fun (2011-11-21 20:05:36)


Absurdem jest żądać od człowieka, aby nigdy się nie zmieniał.

Offline

 

#4 2011-11-21 20:18:30

keicam

Private First Class

Zarejestrowany: 2011-11-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie keicam

Dzięki za miłe słowa . Z tą grą na noże to tylko jako mała ciekawostka o mnie . Co do Promoda, grałem nawet pare razy ale nie jestem na nim tak dobry jak na HC No a nie pisz teraz że rozwale Wolfa i Białego, jeszcze ich zniechęcisz i nie będą grać na 100% . Nie znam ich gry, a skoro są liderami klanu to coś muszą potrafić

Ostatnio edytowany przez keicam (2011-11-21 20:21:01)


Requiescat in pace

Offline

 

#5 2011-11-25 10:04:40

 RedBull

Clan Member

18734741
Skąd: Krk
Zarejestrowany: 2011-11-06
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podanie keicam

Wstrzymuję się .


Ludzie tak szybko giną ,że nie którzy nigdy nie poznali co to znaczy miłość </3

Offline

 
© Copyright 2011 Just4Fun & TheWolf

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwf-online.pun.pl www.laptoptbakugan.pun.pl www.grashamanking.pun.pl www.naruto-shinobiwar.pun.pl www.pociagidzikiegozachodu.pun.pl